Wydaje się, jakby to było wczoraj, kiedy założyliśmy QuantUp. Czas leci szybko, gdy widzisz jak firmy osiągają swoje cele z pomocą naszych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym.

 

W uznaniu naszego sukcesu i wpływu, zostaliśmy umieszczeni na liście najczęściej recenzowanych firm zajmujących się uczeniem maszynowym na Manifest, platformie do prezentacji firm. To wyróżnienie jest oparte na naszych pozytywnych recenzjach uzyskanych w ciągu ostatniego roku.

 

Aby opowiedzieć o tym, jak dotarliśmy do tego miejsca, poniżej przedstawiamy krótką historię QuantUp:

2019

QuantUp Sp. z o.o. została założona przez dr Artura Suchwałko i jego współpracowników, zespół ekspertów w dziedzinie zaawansowanej analityki z ponad 20-letnim doświadczeniem. Wierzymy, że rozwiązania, które łączą wiedzę, analizę i kreatywność w połączeniu ze zrozumieniem ludzkich potrzeb mogą znacząco poszerzyć możliwości firm i ich pracowników.

2020

QuantUp opracował rozwiązanie wykorzystujące modele behawioralne dla wiodącej polskiej firmy windykacyjnej. Przygotowany przez nas system analizuje dane, a następnie wyznacza kroki, jakie powinien podjąć ubezpieczyciel, aby zmaksymalizować szanse na odzyskanie należności w ramach budżetu przeznaczonego na daną procedurę. Rozwiązanie poprawiło efektywność procesu windykacyjnego firmy windykacyjnej o 20%.

 

https://quantup.pl/usprawnienie-procesu-odzyskiwania-dlugow-dla-czolowej-polskiej-firmy-windykacyjnej/

2021

Ten rok to kolejny kamień milowy dla QuantUp. Według bloga  The Manifest, jesteśmy w czołówce najczęściej recenzowanych dostawców w Polsce. Nagroda Najbardziej Recenzowana Firma na The Manifest wyróżnia 15 firm z każdej strony, które otrzymały najwięcej nowych recenzji w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 

Najczęściej recenzowane firmy mają możliwość pochwalenia się swoimi nowymi opiniami klientów poprzez informację prasową na The Manifest, otrzymują odznakę Najbardziej Recenzowanej Firmy oraz wsparcie marketingowe, aby podzielić się tą wiadomością na swoim blogu.

 

Porozmawiajmy o innowacjach w Twoim biznesie. Nie musisz znać wszystkich pytań – my pomożemy Ci znaleźć właściwe odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość już dziś!