Zaawansowane
rozwiązania AI
podane
w przyjazny sposób

Łącząc wiedzę technologiczną z dużym wyczuciem biznesu, potrafimy dostarczać innowacyjne rozwiązania AI w przystępny sposób. W końcu też jesteśmy ludźmi!

Nasze wartości

Te wartości przenikają wszystkie aspekty naszej działalności i którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Krytyczne myślenie
Nieszablonowe myślenie to wartość, którą bardzo cenimy. Koniec i kropka.
Craftsmanship
Wysoko stawiamy także kreatywność i innowację wynikające z wiedzy i wielu lat praktyki.
Konstruktywna dyskusja
Jesteśmy otwarci na różne pomysły, bardzo cenimy też dyskusję z poszanowaniem odmiennych punktów widzenia.

Poznaj nasz zespół

Najlepiej czujemy się pracując z ludźmi, którzy są:

Dobrze wykształceni
 
Członkowie naszego zespołu mogą pochwalić się tytułami-od magistra po doktora habilitowanego z dziedzin, takich jak matematyka, informatyka i bioinformatyka. Te bogate umiejętności wnosimy do wszystkich naszych projektów.
Doświadczeni
 
Statystycznie rzecz biorąc, co drugi członek naszego zespołu ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. A druga połowa też już nad tym pracuje!
Zaangażowani
 
Zaawansowana analiza danych to nasza największa pasja, dlatego wszystkim realizowanym przez siebie projektom zawsze poświęcamy 100% uwagi.

Zarząd QuantUp

Rafał Pisz
Co-founder & CEO W ciągu ostatnich dwóch dekad Rafał pełnił funkcje dyrektora zarządzającego, założyciela, CTO, akcjonariusza i konsultanta w szeregu firm informatycznych, takich jak DATAX, AXIT i SoftGroup Polska. Wiedza zdobyta w trakcie studiów na dwóch kierunkach–informatyce i finansach–pomogła mu pokierować rozwojem firmy DATAX, dzięki czemu wyszła ona na rynki w Europie i Azji. Rafał stworzył także centrum B+R AXIT, które wypuściło pierwsze SaaS-owe rozwiązanie do zarządzania łańcuchem dostaw. Rafał koordynował też projekty w ramach programów B+R Komisji Europejskiej–7PR oraz „Horyzont 2020”.
Dr Agnieszka Suchwałko
Co-founder & COO Agnieszka rozpoczęła przygodę z analizą danych na studiach z informatyki koncentrując swoje zainteresowanie na statystyce obliczeniowej. Potem poziom trudności się tylko zwiększał wraz z doktoratem oraz rozwojem zainteresowań z zakresu uczenia maszynowego / sztucznej inteligencji. Przez ponad 15 lat Agnieszka realizowała, prowadziła i wspierała projekty data science w zmieniających się realiach. Dziesiątki zrealizowanych projektów i tysiące godzin spędzonych na pracy z zespołami prowadziły Agnieszkę od wykonawcy, przez eksperta, lidera zespołów i managera do dzisiejszej wiedzy i przekrojowego doświadczenia.
Thiagarajan Tinakarun
CEO, QuantUp Asia Pochodzący z Malezji Thiaga jest absolwentem Northumbria University, który z sukcesem przeszedł drogę od inżyniera RF do przedsiębiorcy. Jako dyrektor generalny firmy telekomunikacyjnej Privatel, Thiaga pokierował jej rozwojem, w ciągu kilku lat dziesięciokrotnie zwiększając jej przychody i osiągając 40% udziału w rynku, przy okazji zabezpieczając jej tytuł kluczowego gracza w sektorze RF w Malezji. Od tego czasu Privatel rozszerzył swoją działalność na Singapur i planuje dalszą ekspansję w krajach ASEAN. W trakcie swojej kariery zawodowej, Thiaga zdobył kilka wyróżnień branżowych, w tym tytuł Perdana Young Indian Entrepreneur Award 2016.

Rada doradcza

Dr Andrzej Dąbrowski
Dr Andrzej Dąbrowski
Niemal pięćdziesiąt lat doświadczenia i doktorat z matematyki–Andrzej wnosi nie tylko cenną wiedzę domenową, ale też międzynarodowe doświadczenie w nauczaniu teorii i praktycznych zastosowań statystyki i analizy danych. Całym sercem oddany promowaniu matematyki, Andrzej napisał i zredagował szereg poświęconych tej dziedzinie książek i artykułów, prowadzi prelekcje na międzynarodowych konferencjach, współpracuje z czasopismami, takimi jak DELTA, i jest członkiem stowarzyszeń, w tym The International Biometrics Association. Jest także autorem wszystkich wpisów dotyczących statystyki i matematyki w najważniejszej polskiej encyklopedii–Wielkiej Encyklopedii PWN.
Dowiedz się więcej
Dr Andreas Eisenblätter
Dr Andreas Eisenblätter
Andreas może pochwalić się szeregiem dyplomów zdobytych na renomowanych uczelniach–od inżyniera technologii informatycznych na Berufsakademie Stuttgart, po tytuł magistra matematyki na uniwersytecie w Heidelbergu oraz doktorat z matematyki na berlińskim Uniwersytecie Technicznym. Jego zainteresowania akademickie koncentrują się na zastosowaniach optymalizacji matematycznej w projektowaniu i optymalizacji sieci telekomunikacyjnych, także w systemach radiowych. Od prawie 20 lat Andreas jest dyrektorem zarządzającym atesio, berlińskiej firmy specjalizującej się w optymalizacji sieci telekomunikacyjnych. Poza godzinami pracy Andreas bardzo lubi biegać oraz chodzić po górach.
Dowiedz się więcej
Przemysław Stangierski
Przemysław Stangierski
Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i The City University w Londynie, Przemysław jest konsultantem ds. systemów biznesowych, który pełnił funkcję Head of Practice w Arthur Andersen Polska oraz szefował Praktyce Wysokich Technologii na Wschodnią Europę w A.T. Kearney. W trakcie swojej kariery Przemysław założył też kilka startupów, działał jako anioł biznesu i zasiadał w radach nadzorczych. Po pracy Przemysław gra na gitarze, chętnie komponując muzykę filmową i rockową.
Dowiedz się więcej
Roman Jędrkowiak
Roman Jędrkowiak
Jako założyciel i dyrektor generalny butikowej agencji ADHD Warszawa, Roman jest weteranem branży marketingowej. Zdobywca 14 nagród Effie Awards oraz tytułu CMO Roku 2008, Roman kierował działaniami zespołów marketingu dla marek ING Bank i Lukas Bank, zarządzał także projektami dla takich klientów, jak HBO, BNP Paribas, Infor, Hoop, Play oraz Ultimo. W czasie wolnym Roman jest zapalonym wioślarzem, który w młodości trzykrotnie zdobył tytuł mistrza Polski.
Dowiedz się więcej

Porozmawiajmy
o AI dla innowacji

Opowiedz nam o swoich wyzwaniach biznesowych, a my pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie.